OPIS

Oferta dostępna wyłącznie w ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe  z balkonem 38 m2 , usytuowane na drugim piętrze zlokalizowane przy ul. Krynickiej, Wrocław-Krzyki/Gaj

Mieszkanie umeblowane i w pełni wyposażone;
– Salon
– Pokój
– Kuchnia
– Przedpokój
– Łazienka

Położone w idealnej lokalizacji :
– Przyjemna, spokojna i zielona okolica.
– Ogólnodostępne miejsca postojowe.
– Jasne i komfortowe.

Koszty:

* Czynsz najmu – 2 000 zł +  430 zł – opłaty eksploatacyjne ( woda, ogrzewanie, śmieci etc.) + prąd ok. 70 zł

łącznie 2500 zł całość

Kaucja 2500 zł.

Lokal dostępny od zaraz.

Atrakcyjność położenia jest jednym z głównych atutów, doskonałe położenie na mapie , zapewnia szybkie i sprawne połączenie komunikacyjne z centrum miasta, a dodatkowo oferuje pełne zaplecze infrastruktury handlowo- usługowej.

W pobliżu; centrum handlowe Ferio Gaj  apteki, banki, przychodnie, siłownia, supermarkety, przystanki autobusowe/ tramwajowe, Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Blisko do przystanków autobusowych (linie 112, 113, 146, 136, K) oraz tramwajowych (31 , 32)

Nie zwlekaj! Umów się na prezentację !

Zapraszam do kontaktu i rozmowy na temat szczegółów:

MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI
Miłosz Kuriata
tel. 797 800 313

Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta dostępna wyłącznie w ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „ Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe  z balkonem 38 m2 , usytuowane na drugim piętrze zlokalizowane przy ul. Krynickiej, Wrocław-Krzyki/Gaj Mieszkanie umeblowane i w pełni wyposażone; – Salon – Pokój – Kuchnia – Przedpokój – Łazienka Położone w idealnej lokalizacji : – Przyjemna, spokojna i zielona okolica. […]