OPIS

Oferta dostępna wyłącznie w ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „

Lokal dostępny od 01.09.2022

NIeruchomość położona 150 m od płyty Wrocławskiego Rynku ! !

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 50 m2 , usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2000 roku, zlokalizowane przy ul. Więziennej ” Galeria Italiana ” , Wrocław-Rynek.

Układ ;

– Salon
– Sypialnia
– Kuchnia
– Przedpokój
– Łazienka

– Balkon

Gotowy produkt, zadowoli niejednego klienta :

– W pełni wyposażony i umeblowany
– Komfortowy układ
– Cichobieżne Windy
– Monitoring
– Całodobowa ochrona
– Duża szafa w zabudowie w Sypialni
– Wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe
– Klimatyzacja

Koszty:
* Czynsz najmu – 3000 zł + 670 zł – opłaty eksploatacyjne ( woda, ogrzewanie, śmieci etc.) + prąd ok. 80 zł + miejsce w garażu podziemnym 400 zł

Atrakcyjność położenia jest jednym z głównych atutów, doskonałe położenie na mapie , zapewnia szybkie i sprawne połączenie komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami, a dodatkowo oferuje pełne zaplecze infrastruktury handlowo- usługowej.

W pobliżu; Galeria Dominikańska, przystanki autobusowe/ tramwajowe, Uniwersytet Wrocławski, korporacje.

Nie zwlekaj! Umów się na prezentację !

Zapraszam do kontaktu i rozmowy na temat szczegółów:

MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI
Miłosz Kuriata
tel. 797 800 313
Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta dostępna wyłącznie w ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „ Lokal dostępny od 01.09.2022 NIeruchomość położona 150 m od płyty Wrocławskiego Rynku ! ! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 50 m2 , usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2000 roku, zlokalizowane przy ul. Więziennej ” Galeria Italiana ” , Wrocław-Rynek. Układ ; – […]