OPIS

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z zachwycającym widokiem, o powierzchni ok. 54 m2 usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym niskim bloku z lat 90, zlokalizowane w Goczałkowie, oddalone 5 km od Strzegomia.

MIESZKANIE POSIADA OGROMNY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY, PONIEWAŻ W POBLIŻU ZNAJDUJE SIĘ WIELE MIEJSC PRACY , ZAKŁADY KAMIENIARSKIE, STREFY EKONOMICZNE :

– 1 min Track Tec S.A.
– 5 min Rogoźnica – kopalnie.
– 5 min do granic Strzegomia
– 17 min Jawor- Mercedes fabryka.
– 20 min Żarów- strefa ekonomiczna.
– 22 min – Świdnica.

Funkcjonalny układ pomieszczeń, wprowadza dużo komfortu.

– Pokój 1
– Pokój 2
– Pokój 3
– Przedpokój
– Łazienka
– Toaleta
– Kuchnia

– piwnica ok 12 m2

Mieszkanie bardzo jasne, dwustronne- ekspozycja północ- południe.

Ogrzewanie kominkowe, z możliwością instalacji pieca CO w piwnicy.

Niskie koszty utrzymania – niecałe 100 zł / m-c.

Przyjemna i spokojna okolica- bardzo dużo zieleni.

Duża ilość miejsc parkingowych – ogólnodostępnych.

LOKALIZACJA:

Idealna oferta dla osób chcących uciec od zgiełku miasta, a jednocześnie korzystać z pełnej infrastruktury handlowo- usługowej.W pobliżu: przystanek PKP i PKS, sklepy, szkoła podstawowa, pizzeria, Track Tec S.A.

OTOCZENIE:
Infrastruktura na najwyższym poziomie w połączeniu z dobrze zorganizowanym węzłem komunikacyjnym, sprawia, że mieszkańcom żyje się wspaniale. Dodatkowym atutem jest fakt, że w okolicy znajduje się bardzo dużo skwerów zieleni, tras rowerowych i miejsc do codziennych spacerów.

Komunikacja;

Samochód;
– 5 min do granic Strzegomia
– 17 min Jawor- Mercedes fabryka.
– 20 min Żarów- strefa ekonomiczna.
– 22 min – Świdnica.

Pociąg;
Goczałków– Dworzec Główny we Wrocławiu ok. 1h 10 min.
Goczałków – Legnica ok. 47 min.

Jeżeli liczy się dla Państwa nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji, w otoczeniu cichej, spokojnej okolicy dobrze skomunikowanej ze Strzegomiem, ta oferta jest wszystkim czego oczekujecie od idealnej nieruchomości.

IDEALNE DLA RODZINY LUB INWESTORA. 5 MIN OD STRZEGOMIA !! CENA PROMOCYJNA !!

Nie zwlekaj! Umów się na prezentację !

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi profesjonalni doradcy finansowi, którzy pomogą w dopasowaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy na temat szczegółów:

MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI
Miłosz Kuriata
tel. 797 800 313

Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „ Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z zachwycającym widokiem, o powierzchni ok. 54 m2 usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym niskim bloku z lat 90, zlokalizowane w Goczałkowie, oddalone 5 km od Strzegomia. MIESZKANIE POSIADA OGROMNY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY, PONIEWAŻ W POBLIŻU ZNAJDUJE SIĘ WIELE MIEJSC […]