OPIS

Oferta dostępna wyłącznie w ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „

Do wynajęcia kawalerka z balkonem 30m2 , usytuowany na parterze w budynku z 2008 roku, zlokalizowany przy ul. Brzozowej w Wysokiej.

Komfortowy Lokal, położony w idealnej lokalizacji :

– mieszkanie umeblowane i wyposażone.
– Przyjemna, spokojna i zielona okolica.
– Ogólnodostępne miejsca postojowe.
– Parking dla rowerów.

Koszty:
* Czynsz najmu – 1 500 zł + ok 500 zł – opłaty eksploatacyjne ( prąd, woda, ogrzewanie, śmieci etc.)

Lokal dostępny od zaraz.

Atrakcyjność położenia jest jednym z głównych atutów, doskonałe położenie na mapie , zapewnia szybkie i sprawne połączenie komunikacyjne Bielanami Wrocławskimi oraz autostradą A4, a dodatkowo oferuje pełne zaplecze infrastruktury handlowo- usługowej.

W pobliżu; apteka, banki, przychodnie, supermarkety, przystanki autobusowe : linie – 112, 612, 913.

Nie zwlekaj! Umów się na prezentację !

Zapraszam do kontaktu i rozmowy na temat szczegółów:
MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI
Miłosz Kuriata
tel. 797 800 313

Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta dostępna wyłącznie w ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „ Do wynajęcia kawalerka z balkonem 30m2 , usytuowany na parterze w budynku z 2008 roku, zlokalizowany przy ul. Brzozowej w Wysokiej. Komfortowy Lokal, położony w idealnej lokalizacji : – mieszkanie umeblowane i wyposażone. – Przyjemna, spokojna i zielona okolica. – Ogólnodostępne miejsca postojowe. – Parking dla […]