OPIS

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „

Przedmiotem sprzedaży jest Hala Magazynowa ok 200 m2 znajdująca się na 1800 m2 działce.

Nieruchomość położona jest w Malczycach, dobrze skomunikowana z Wrocławiem oraz Środą Śląską.
– 30 min do granic Wrocławia-Dojazd DK 94.
– 10 min Środa Śląska – centrum

Specyfikacja:
Hala ok. 200 m2, teren ogrodzony z dużą bramą wjazdową.
Konstrukcja stalowa.
Wysokość – 5.9 m

2 Bramy wjazdowe :
Wysokość ok 4.5 m
Szerokość ok. 4.5 m

Media:
– prąd
– woda

Hala w dobrym stanie technicznym idealna jako magazyn, warsztat samochodowy, pomieszczenie lakiernicze, parking, myjnia samochodowa.

Nie zwlekaj! Umów się na prezentację !

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi profesjonalni doradcy finansowi, którzy pomogą w dopasowaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy na temat szczegółów:

MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI
Miłosz Kuriata
tel. 797 800 313

Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „ Przedmiotem sprzedaży jest Hala Magazynowa ok 200 m2 znajdująca się na 1800 m2 działce. Nieruchomość położona jest w Malczycach, dobrze skomunikowana z Wrocławiem oraz Środą Śląską. – 30 min do granic Wrocławia-Dojazd DK 94. – 10 min Środa Śląska – centrum Specyfikacja: Hala ok. 200 m2, […]