OPIS

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „

Zobacz ofertę z lotu ptaka, LINK DO FILMU Z DRONA —->>>>  https://www.youtube.com/watch?v=efvh6bJSHeY

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w Malczycach, powiat Średzki.

PARAMETRY:

4x działki obok siebie, każda działka posiada osobną Księgę Wieczystą.
Łącznie; 4580 m2.

Działki budowlane o powierzchni :

-1092 m2 / 149 zł m2 – DOSTĘPNE
– 984 m2 / 149 zł m2 – SPRZEDANE
-1086 m2 / 149 zł m2 – SPRZEDANE
– 1418 m2 / 149 zł m2 – SPRZEDANE

MEDIA :
woda, prąd, kanalizacja- w drodze.

PRZEZNACZENIE:
Według planu : 17MN- zabudowa jednorodzinna każda, nawet szeregówka, 30% pow. Zabudowy, min 50% biol czynna, 2 kondygnacje, wysokość maks 9m.

LOKALIZACJA:
Idealna oferta dla osób chcących uciec od zgiełku dużego miasta, a jednocześnie korzystać z pełnej infrastruktury handlowo- usługowej.

W pobliżu: dworzec PKP i PKS, sklepy, przychodnia NFZ, przedszkole, żłobek, szkoła podstawowa.

OTOCZENIE:
Infrastruktura na najwyższym poziomie w połączeniu z dobrze zorganizowanym węzłem komunikacyjnym, sprawia, że mieszkańcom żyje się wspaniale. Dodatkowym atutem jest fakt, że w okolicy znajduje się bardzo dużo skwerów zieleni, tras rowerowych i miejsc do codziennych spacerów.

Komunikacja;

Samochód;
– 30 min do granic Wrocławia-Dojazd DK 94.
– 10 min Środa Śląska – centrum

Pociąg;
Malczyce – Dworzec Główny we Wrocławiu ok. 38 min.
Malczyce- Środa Śląska ok. 7 min.

Jeżeli liczy się dla Państwa nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji, w otoczeniu cichej, spokojnej okolicy dobrze skomunikowanej z Wrocławiem oraz Środą Śląską, ta oferta jest wszystkim czego oczekujecie od idealnej nieruchomości.

Nie zwlekaj! Umów się na prezentację !

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi profesjonalni doradcy finansowi, którzy pomogą w dopasowaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy na temat szczegółów:

MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI
Miłosz Kuriata
tel. 797 800 313

Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „ Zobacz ofertę z lotu ptaka, LINK DO FILMU Z DRONA —->>>>  https://www.youtube.com/watch?v=efvh6bJSHeY Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w Malczycach, powiat Średzki. PARAMETRY: 4x działki obok siebie, każda działka posiada osobną Księgę Wieczystą. Łącznie; 4580 m2. Działki budowlane o powierzchni : -1092 m2 / 149 zł m2 […]