OPIS

PARAMETRY:
Działka siedliskowa o powierzchni 2164m2-kształt kwadrat,ukształtowana regularnie(płaska).

MEDIA :
woda, prąd, kanalizacja, gaz ziemny, jest także wyjście pod internet światłowodowy w ulicy.

PRZEZNACZENIE:
Status działki pod zabudowę siedliskową / zagrodową. Można budować na podstawie aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, wysokość zabudowy do 10m, dopuszczona zabudowa jednorodzinna , dwurodzinna lub szeregowa.

LOKALIZACJA:
Działka położona jest w Pełczycach na południe od Wrocławia, w gminie Kobierzyce na na perspektywicznym, ciągle rozwijającym się osiedlu nowych domków jednorodzinnych.(aktualnie zabudowane 28 z 50 działek na osiedlu)

OTOCZENIE:
Wrocław to jedno z najlepszych miast w Polsce pod względem warunków życia. Świetnie zarządzane, nowoczesne oraz dbające o bezpieczeństwo mieszkańców sąsiadujących z nim. Infrastruktura na najwyższym poziomie w połączeniu z dobrze zorganizowanym węzłem komunikacyjnym(A4/S8), sprawia, że mieszkańcom żyje się wspaniale. Dodatkowym atutem jest fakt, że w południowej części Wrocławia znajduje się bardzo dużo skwerów zieleni, tras rowerowych i miejsc do codziennych spacerów.

KOMUNIKACJA:
Bardzo dobry dojazd do Wrocławia ( do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia ok. 5min).
Do granicy Wrocławia ok. 12km.

Nie zwlekaj! Umów się na prezentację !

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi profesjonalni doradcy finansowi, którzy pomogą w dopasowaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy na temat szczegółów:

MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI
Miłosz Kuriata
tel. 797 800 313

Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

PARAMETRY: Działka siedliskowa o powierzchni 2164m2-kształt kwadrat,ukształtowana regularnie(płaska). MEDIA : woda, prąd, kanalizacja, gaz ziemny, jest także wyjście pod internet światłowodowy w ulicy. PRZEZNACZENIE: Status działki pod zabudowę siedliskową / zagrodową. Można budować na podstawie aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, wysokość zabudowy do 10m, dopuszczona zabudowa jednorodzinna , dwurodzinna lub szeregowa. LOKALIZACJA: Działka położona jest w […]