OPIS

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „

Lokalizacja: Pietrzykowice gmina Kąty Wrocławskie

Działka budowlana objęta MPZP – 1MN teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz w drodze gminnej.
Działka jest prostokątna ze ściętym jednym narożnikiem o wymiarach ok 38,5 m. x 28,5 m.

Działka położona w miejscowości Pietrzykowice, które są bardzo dobrze skomunikowane z Wrocławiem, szybki dojazd do centrum przez Oporów, blisko Bielany Wrocławskie, AOW oraz A4.

W pobliżu znajduje się Smolec z dobrą infrastrukturą handlowo-usługową, a także ze stacją PKP, która jest oddalona od działki o ok 3 km. Smolec posiada bardzo dużą ilość połączeń kolejowych z Wrocławiem.
dodatkowo w Smolcu znajdują się sklepy Biedronka oraz Dino, a także duża hala sportowa, korty tenisowe, Państwowa szkoła podstawowa oraz przedszkole, a także kilka placówek prywatnych.

Jest to idealna oferta dla osób planujących budowę własnego domu w spokojnej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do miasta.

Nie zwlekaj! Umów się na prezentację !

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi profesjonalni doradcy finansowi, którzy pomogą w dopasowaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy na temat szczegółów:
MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI
Miłosz Kuriata
tel. 797 800 313

Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W ” MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI „ Lokalizacja: Pietrzykowice gmina Kąty Wrocławskie Działka budowlana objęta MPZP – 1MN teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz w drodze gminnej. Działka jest prostokątna ze ściętym jednym narożnikiem o wymiarach ok 38,5 m. x 28,5 m. Działka położona w miejscowości Pietrzykowice, które są […]